Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Ets |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 25 x 19.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 51.5 x 40.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Onbekend |
Een ingelijste ets uit ca. 1940 van de Duitse kunstenaar Hubert Hannemann (1888-1955), getiteld “Delfter Gracht”.
-Handgesigneerd en –getiteld met potlood.
-Ingelijst in de originele houten lijst met glasplaat.
-Herkomst: Uit een inboedel.
Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Kan zo aan de muur.
(Wij bieden nog een ets van Hubert Hannemann ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze aanbieder”).
Informatie over de kunstenaar.
-Opleiding: der Kunstgewerbeschule in Düsseldorf.
-Literatuur: Vollmer II, 1955, p. 369.
Afhandeling:
-De ets kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 18,50 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
In goede staat. Het papier van de ets is vergeeld. De lijst heeft lichte slijtplekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 24-12-2020 om 14:51 |
Eindtijd | 3-1-2021 om 12:42 |