Hugo Berten - Bloemstilleven - Verkocht

Hugo Berten - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 125!

Hugo Berten - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 125!Hugo Berten - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 125!Hugo Berten - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 125!Hugo Berten - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 125!Hugo Berten - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 125!
  • Hugo Berten (1894-1959)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 63 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Van de bekende bloemenschilder Hermann 'Hugo' Berten (1894-1959) een fraai, sfeervol bloemenschilderij (50x60 cm), olieverf op doek, linksonder gesigneerd. De afmetingen van de mooie lijst zijn 63x73 cm. Het werk kan meteen aan de muur.

Afhalen vereist vanwege grootte en kwetsbaarheid.
Zowel doek als lijst zijn onbeschadigd.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oldenzaal, Nederland

Hugo Berten (1894-1959)

Nederlands Nederlands Duits Duits

Geplaatst door  artv
177 verkochte items
Alle items (6)
73 cm
63 cm
60 cm
50 cm