Van de bekende bloemenschilder Hermann 'Hugo' Berten (1894-1959) een
fraai, sfeervol bloemenschilderij (50x60 cm), olieverf op doek,
linksonder gesigneerd. De afmetingen van de mooie lijst zijn 63x73 cm.
Het werk kan meteen aan de muur.
Afhalen vereist vanwege grootte en kwetsbaarheid.
Zeer Goed
Zowel doek als lijst zijn onbeschadigd.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oldenzaal, Nederland