Hugo Claus - 1951-54

Hugo Claus - 1951-54 kopen? Bied vanaf 40!
Hugo Claus - 1951-54 kopen? Bied vanaf 40!Hugo Claus - 1951-54 kopen? Bied vanaf 40!Hugo Claus - 1951-54 kopen? Bied vanaf 40!
  • Hugo Claus (1929-2008)
Type kunstwerk Fotografie
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Afdruk jaren 90-00.
Afmetingen 40 x 30 cm.
Zeer redelijke staat
ConditieRedelijk
Zeer redelijke staat.
Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00