Hugo Claus - geen tittel

Hugo Claus - geen tittel kopen? Bied vanaf 28!
Hugo Claus - geen tittel kopen? Bied vanaf 28!Hugo Claus - geen tittel kopen? Bied vanaf 28!Hugo Claus - geen tittel kopen? Bied vanaf 28!Hugo Claus - geen tittel kopen? Bied vanaf 28!
  • Hugo Claus (1929-2008)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1995
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Modern
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooie werkje van Hugo claus opop zeer dun papier
Perfecte staat
Binnen België € 5,60
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 15,20
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 46,80

Hugo Claus (1929-2008)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  Postzeg
Lid sinds 2025
9 verkochte items
Alle items (19)
25 cm
30 cm