Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Grote aquarel Van Hugo Claus
Getekend : Claus
Afmetingen werk (zonder kader) : 55 x 37 cm
prachtig ingekaderd 90 x 70 cm
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Brasschaat, België |