Iedere maandag een Special
Willem den Ouden - 3 boeken, o.a. oeuvrecatalogus.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22u. (Identity Promises-serie)
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gelijst achter glas. lijsten met minimale gebruikerssporen.
Monogram HC en H Cox
Pastel 1 monogram HC. lijst: 33 x 62 cm
Pastel 2 gesign. H. Cox lijst: 37 x 74 cm
Wordt goed verpakt en aangetekend verzonden
Starttijd | 17-2-2016 om 15:26 |
Eindtijd | 24-2-2016 om 18:26 |