Van dezelfde kunstenaarsgroep Kring Indust. Ontwerpers
Omschrijving
Ida Falkenberg-Liefrinck (1901-2006)
Type kunstwerk
Glas / Keramiek
Periode
1980 t/m 2000
Afmetingen
16 x 14 cm (h x b)
Gewicht
974 gram
Gemerkt
Handgesigneerd
Vaas van Ida Falkenberg-Liefrinck. Glasfabriek Leerdam
Een bolletje beschadigd.
Goed
Een bolletje beschadigd
Tot 2 kg.
€ 10,00