Ies Jacobs - Staand naakt - Verkocht

Ies Jacobs - Staand naakt kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Ies Jacobs - Staand naakt kopen? Bied vanaf 25!Ies Jacobs - Staand naakt kopen? Bied vanaf 25!Ies Jacobs - Staand naakt kopen? Bied vanaf 25!Ies Jacobs - Staand naakt kopen? Bied vanaf 25!Ies Jacobs - Staand naakt kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Imperia
FA. (1)

Lid sinds 2018
4 verkochte items
  • Ies Jacobs (1918-2011)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlRealistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 14 cm (h x b)
Lijst39 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ies (Isaac) Jacobs (Brighton, Engeland 1918-Amsterdam, 2011) was een Joodse schilder, graficus, tekenaar en schrijver. Hij ging na de Tweede Wereldoorlog werken als illustratie- en constructietekenaar. Vanaf 1966 wijdde hij zich volledig aan de schilderkunst. In 2007 publiceerde Jacobs zijn oorlogsherinneringen onder de titel "Overleven een kunst".

Een exacte datering van deze litho ontbreekt, mogelijk begin jaren zeventig. Gesigneerd rechtsonder in potlood, linksonder genummerd, ingelijst achter glas en in passe-partout.

Lijst vertoont gebruikelijke ouderdomssporen

Ies Jacobs (1918-2011)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Imperia
FA. (1)

Lid sinds 2018
4 verkochte items
27 cm
39 cm
14 cm
24 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-03-2020 om 20:54
Eindtijd:15-03-2020 om 19:54
Frasas
15 mrt. / 10:04
€ 25