Iet van Es - Abstract schilderij in groen-blauw (ingelijst) - Verkocht

Iet van Es - Abstract schilderij in groen-blauw (ingelijst) kopen? Bied vanaf 125!

Iet van Es - Abstract schilderij in groen-blauw (ingelijst) kopen? Bied vanaf 125!Iet van Es - Abstract schilderij in groen-blauw (ingelijst) kopen? Bied vanaf 125!Iet van Es - Abstract schilderij in groen-blauw (ingelijst) kopen? Bied vanaf 125!Iet van Es - Abstract schilderij in groen-blauw (ingelijst) kopen? Bied vanaf 125!Iet van Es - Abstract schilderij in groen-blauw (ingelijst) kopen? Bied vanaf 125!Iet van Es - Abstract schilderij in groen-blauw (ingelijst) kopen? Bied vanaf 125!Iet van Es - Abstract schilderij in groen-blauw (ingelijst) kopen? Bied vanaf 125!Iet van Es - Abstract schilderij in groen-blauw (ingelijst) kopen? Bied vanaf 125!Iet van Es - Abstract schilderij in groen-blauw (ingelijst) kopen? Bied vanaf 125!Iet van Es - Abstract schilderij in groen-blauw (ingelijst) kopen? Bied vanaf 125!Iet van Es - Abstract schilderij in groen-blauw (ingelijst) kopen? Bied vanaf 125!Iet van Es - Abstract schilderij in groen-blauw (ingelijst) kopen? Bied vanaf 125!Iet van Es - Abstract schilderij in groen-blauw (ingelijst) kopen? Bied vanaf 125!Iet van Es - Abstract schilderij in groen-blauw (ingelijst) kopen? Bied vanaf 125!
  • Iet van Es (1932)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1982
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst63.5 x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kunstwerken van Iet van Es (1932) vinden hun weg doorgaans via de professionele kunsthandel en galerieën.  Dit schilderij is afkomstig uit een bedrijfscollectie.
Met de hand gesigneerd.
Jaar: 1982
Achterop het houten spieraam zit een oud en origineel etiket met (slecht leesbaar) relevante gegevens, o.a. adres in Arnhem.
In de lijst zit geen glas.
Foto's maken deel uit van de beschrijving.

Verzending:
N.B.: In verband met de vakantieperiode kan het werk op verzoek op een later moment worden bezorgd of afgehaald.

Over de kunstenaar:
Maria Hendrika (Iet) van Es, geboren in 1932 in Apeldoorn, is schilder en beeldhouwer. Ze maakt hoofdzakelijk abstracte kunst. Haar schilderijen zijn kleurrijk en expressief met grote verbeeldingskracht.
Ze woont en werkt in Amsterdam nadat ze eerder geruime tijd in Arnhem verbleef.

Iet Van Es was a visual artist. She was born in 1932 and was primarily influenced by the 1950s growing up. Artists born in the same year and of the same generation are Jacqueline Capredon, Milton Derr, Franco De Courten, Raymond Cuevas, and Emily Schorr Elman.

In the Post-War period the lens of modernism was focused, in terms of international attention, on developments in New York City. The Second World War had brought many leading creatives to the city in exile from Europe, leading to a substantial pooling of talent and ideas. Important Europeans that came to New York and provided inspiration for American artists included Piet Mondrian, Josef Albers and Hans Hoffmann, who between them set the foundations for much of the United States’ significant cultural growth in the subsequent decades. Key artists of the Abstract Expressionist Generation included Jackson Pollock (who innovated his famed drip, splatter and pour painting techniques), Willem de Kooning, Mark Rothko, Frank Kline, Barnett Newman, Clyfford Still and Adolph Gottlieb. It was a male dominated environment, though necessary revisionism of this period has emphasised the contributions of female artists such as Lee Krasner, Joan Mitchell, and Louise Bourgeois, amongst others.

Vrijwel geen verfverlies of craquelé. Doek is helemaal intact. De aluminium lijst met ouderdomssporen
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 16,50
Naar België € 28,50
Naar Duitsland € 28,50
Europese Unie € 39,50

Iet van Es (1932)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  takamine
Lid sinds 2020
339 verkochte items
53.5 cm
63.5 cm
50 cm
60 cm

ObjectlocatieHoorn,  Nederland
Starttijd12-7-2021 om 14:58
Eindtijd4-9-2021 om 22:14
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken