Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ilse Koch-Amberg (1869-1934) studeerde aan de beroemde kunstacademie van Hamburg en was gehuwd met Hugo Amberg, docent aan de academie. Het aangeboden werk dateert van circa 1925. Bijzonder en zeldzaam werk in een tijd dat de houtsnede een zeer populair medium was. Mooie bijpassende lijst.
Techniek: kleuren houtsnede Gesigneerd: met potlood Ilse Koch Amberg en gemonogrammeerd Creatie: circa 1925 Beeldformaat: 32 x 42 cm Lijstformaat: 48 x 60 cm Conditie: perfect, achter glas in fraaie bijpassende lijst Herkomst: voorheen kunsthandel Kamphuis, Driebergen