Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Fotografie |
Jaartal | 1960 |
Techniek | C-Print |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 46 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Oplage | 200 |
Inge Morath was als Magnum fotografe toegelaten op de set van ‘The Misfits’, geschreven door Arthur Miller. De film van John Huston met Marilyn Monroe, Clark Gable en Montgomery Clift, is haar laatste film: ze stierf een jaar later aan een overdosis. De foto werd genomen in Reno, Nevada.
-Limited edition print door Magnum Photo, slechts 200 exemplaren, dit is nr. 24/200
-Groot formaat: 46 x 61 cm
-Gedrukt op 170gr premium papier
Zeer goede staat, altijd bewaard in donkere lade.
Verzekerde verzending met track en trace.
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aalst, België | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Aalst, België |
Starttijd | 28-5-2021 om 17:51 |
Eindtijd | 20-9-2021 om 20:48 |