Ingo Leth - Ingelijste zeefdruk, Landschap met drie koeien

Ingo Leth - Ingelijste zeefdruk, Landschap met drie koeien kopen? Bied vanaf 18!
Ingo Leth - Ingelijste zeefdruk, Landschap met drie koeien kopen? Bied vanaf 18!Ingo Leth - Ingelijste zeefdruk, Landschap met drie koeien kopen? Bied vanaf 18!Ingo Leth - Ingelijste zeefdruk, Landschap met drie koeien kopen? Bied vanaf 18!
  • Ingo Leth (1968)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Stijl Modern
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 20 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst 43 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 3014/3125
Ingelijst werk van de Duitse kunstenaar Ingo Leth.

Ingo Leth zijn werk heeft zich ontwikkeld naar abstract met kleine figuratieve beeldelementen, welke vaak verhalend zijn en symbolische achtergronden hebben.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Warmond, Nederland
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 20,00
Wereldwijd € 38,80

Ingo Leth (1968)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  d_Hondecoeter
Lid sinds 2018
42 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
43 cm
43 cm
20 cm
20 cm