Irene Wolfferts - Abstracte bomen

Irene Wolfferts - Abstracte bomen kopen? Bied vanaf 130!
Irene Wolfferts - Abstracte bomen kopen? Bied vanaf 130!Irene Wolfferts - Abstracte bomen kopen? Bied vanaf 130!Irene Wolfferts - Abstracte bomen kopen? Bied vanaf 130!Irene Wolfferts - Abstracte bomen kopen? Bied vanaf 130!
  • Irene Wolfferts (1948)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1993
Stijl Abstract
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 85 x 43 cm (h x b)
Incl. lijst 114 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 150

Ingelijste moderne abstracte zeefdruk van Irene Wolfferts uit 1993 nr. 35 van 150.
Groen, Grijs, Wit en zwart.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Irene Wolfferts (1948)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Renetro007
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (2)
70 cm
114 cm
43 cm
85 cm