Isia Leviant - Handgesigneerde zeefdruk: Geometrische Compositie - Verkocht

Isia Leviant - Handgesigneerde zeefdruk: Geometrische Compositie kopen? Bied vanaf 9!

Verkoopprijs: € 10,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1379 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Isia Leviant (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Handgesigneerde zeefdruk
  • Kunstenaar: Isia Leviant
  • Titels: Geometrische Compositie
  • Afmetingen: 15 x 14 cm

Isia Leviant (1941)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1379 verkochte items
14 cm
15 cm
Dit item is verkocht voor 10,35(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-06-2022 om 09:30
Eindtijd:24-06-2022 om 20:26
Atweijde
24 jun. / 09:01
€ 9