Jaak De Koninck - STARBROOK AIRLINES - WINGING THE SKYLINE

Jaak De Koninck - STARBROOK AIRLINES - WINGING THE SKYLINE kopen? Bied vanaf 180!
Jaak De Koninck - STARBROOK AIRLINES - WINGING THE SKYLINE kopen? Bied vanaf 180!Jaak De Koninck - STARBROOK AIRLINES - WINGING THE SKYLINE kopen? Bied vanaf 180!
  • Jaak De Koninck (1950)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1995
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 52 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Jack LEAROY
STARBROOK AIRLINES - WINGING THE SKYLINE
1995
lithographie sur papier BFK Rives
signé(e) et numéroté(e) au crayon
52 x 75 cm
édité(e) par : Luc Pieters
imprimé(e) par : Arts Litho
tirage : 250 ex.
numérotation : la numérotation peut être différente de celle de la photo
en très bon état / mint condition / never framed
- Levering vanuit Parijs
- Pakket inclusief verpakking, verzekering en tracking met handtekening (Colissimo La Poste)- De kunstwerken worden zorgvuldig verpakt in vloeipapier, een koker en een stevige kartonnen surtube- De kunstwerken gaan vergezeld van een certificaat van echtheid
Wij zijn een in Parijs gevestigde kunsthandelaar, gespecialiseerd in vintage prints en meer uit de XXe eeuw. We bieden een ruime keuze aan originele litho's, gravures, zeefdrukken, originele posters en zelfs tekeningen. We verzenden wereldwijd met DHL, met altijd een veilige verpakking en een geweldige service. Altijd bereid om vragen te beantwoorden, neem contact met ons op voor verdere vragen.
Binnen Frankrijk € 10,00
Europese Unie € 15,00
Wereldwijd € 35,00