Jaap de Carpentier - C91 - Compositie 63

Jaap de Carpentier - C91 - Compositie 63 kopen? Bied vanaf 450!
Jaap de Carpentier - C91 - Compositie 63 kopen? Bied vanaf 450!Jaap de Carpentier - C91 - Compositie 63 kopen? Bied vanaf 450!Jaap de Carpentier - C91 - Compositie 63 kopen? Bied vanaf 450!Jaap de Carpentier - C91 - Compositie 63 kopen? Bied vanaf 450!
  • Jaap de Carpentier (1921-1996)
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 85 cm (h x b)
Incl. lijst61.5 cm x 86.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
J. de Carpentier, olieverf op doek, compositie 63, r.o. gesigneerd, beeldmaat 60 x 85 cm, lijstmaat 61,5 x 86,5 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Doek bevat vergeelde vernis en oppervlaktevuil. De lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Jaap de Carpentier (1921-1996)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (82)

1264 verkochte items
Alle items van deze verkoper (153)
86.5 cm
61.5 cm
85 cm
60 cm
Starttijd22-5-2020 om 14:16
Eindtijd28-5-2020 om 19:29
Openingsbod € 450
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier