Jaap de Carpentier - gouache - ‘Klein Eiland’ – 1993

Jaap de Carpentier - gouache - ‘Klein Eiland’ – 1993 kopen? Bied vanaf 140!
Jaap de Carpentier - gouache - ‘Klein Eiland’ – 1993 kopen? Bied vanaf 140!Jaap de Carpentier - gouache - ‘Klein Eiland’ – 1993 kopen? Bied vanaf 140!Jaap de Carpentier - gouache - ‘Klein Eiland’ – 1993 kopen? Bied vanaf 140!Jaap de Carpentier - gouache - ‘Klein Eiland’ – 1993 kopen? Bied vanaf 140!

Geplaatst door  Lawrence
FA. (11)

218 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Jaap de Carpentier (1921-1996)
Jaartal1993
TechniekGouache
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen68 cm x 98 cm (h x b)
Lijst70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

‘Klein Eiland’ – 1993

een gouache van Jaap de Carpentier (1921 – 1996)

gouache op papier

gesigneerd ‘Carp’ en gedateerd ’93

met lijst en achter glas

afmeting: 68 x 98 cm.

Alléén ophalen in Alkmaar ('de Curiositeiten van Larry')

Jaap de Carpentier (1921-1996)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Lawrence
FA. (11)

218 verkochte items
100 cm
70 cm
98 cm
68 cm
Starttijd:30-05-2022 om 07:33
Eindtijd:12-06-2022 om 19:47
Openingsbod€ 140
ObjectlocatieAlkmaar, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie