Twee minimalistische (viltstift/potlood)tekeningen uit voormalige KPN collectie. Beide werken zijn op achterkant lijsten gedateerd en gesigneerd. De kunststof inlijstingen vertonen gebruikssporen, m.n. de perspex "glazen" voorkanten. Een vertoont een scheurtje, de ander enkele grote krassen. (zie detailfoto's) Een tekening meet 20 x 24 cm. De andere meet 21 x 27 cm. De lijsten zijn even groot 41 x 51 cm.
Redelijk
Tekeningen zijn in goede staat, maar de inlijstingen vertonen gebruikssporen.
Tot 10 kg.
€ 11,50
Naar België
€ 20,00
€ 20,00