Jaap Wigersma - olie op paneel, gesigneerd r.o. - Verkocht

Jaap Wigersma - olie op paneel, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 575!

Verkoopprijs: € 661,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Jaap Wigersma - olie op paneel, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 575!Jaap Wigersma - olie op paneel, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 575!Jaap Wigersma - olie op paneel, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 575!Jaap Wigersma - olie op paneel, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 575!Jaap Wigersma - olie op paneel, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 575!Jaap Wigersma - olie op paneel, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 575!Jaap Wigersma - olie op paneel, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 575!Jaap Wigersma - olie op paneel, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 575!

Geplaatst door  JBK
FA. (21)

408 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Jaap Wigersma (1877-1957)
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
Lijst90 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jacob (Jaap) Wigersma (1877-1957)
Olie op paneel, gesigneerd r.o.

Status: Goed, beetje craquele. Prachtige oude zware houten lijst.
Gezien het formaat en gewicht geeft afhalen de voorkeur. Afleveren is ook mogelijk tegen 30c/km retour.
Over hemzelf:

Jacob Wigersma (‘Jaap’) geb. Hoorn 16 februari 1877, overl. Haarlem 7 maart 1957. Woonde en werkte in Amsterdam, Haarlemmermeer ca. 1914-1938, daarna in Haarlem.
Kreeg van zijn vader de eerste tekenlessen, ging eerst op kantoor, daarna leerling van de Tekenschool voor Kunstambachten te Amsterdam o.l.v. J. Visser. Heeft vermoedelijk raadgevingen van Thérèse van Duyl-Schwartze gehad.

Schilderde en tekende goede landschappen en stillevens. (‘Twee uilen’ is bijzonder goed van kleur en tekening). Was lid van ‘Kunst zij ons Doel’ te Haarlem.

Het werk is in goede staat en netjes ingelijst (leeftijd beschadigingen).

Jaap Wigersma (1877-1957)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  JBK
FA. (21)

408 verkochte items
110 cm
90 cm
90 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 661,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-05-2022 om 15:36
Eindtijd:08-07-2022 om 11:36
PietVancouver
08 jul. / 11:22
€ 575