Jac. de Beer - Loosdrecht - Verkocht

Jac. de Beer - Loosdrecht kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jac. de Beer - Loosdrecht kopen? Bied vanaf 40!Jac. de Beer - Loosdrecht kopen? Bied vanaf 40!Jac. de Beer - Loosdrecht kopen? Bied vanaf 40!Jac. de Beer - Loosdrecht kopen? Bied vanaf 40!Jac. de Beer - Loosdrecht kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  advanriel
FA. (9)

240 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Jac. de Beer (1888-1946)
TechniekHout/Linosnede
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Afmetingen18.5 cm x 25 cm (h x b)
Lijst34.5 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraaie houtsnede van Jac. de Beer. Ingelijst met zuurvrije materialen in zwart lijst met nieuw passepartout. De houtsnede is opnieuw strak gemaakt. Beeldmaat:18,5 x 25 cm.  Bladmaat: 23 x 30 cm.

. Jac de Beer was een Fries kunstenaar die in de eerste helft van de vorige eeuw vanuit Sneek werkte. Het Fries Scheepvaartmuseum in Sneek heeft een kleine, maar interessante collectie van zijn houtsneden. De meeste houtsneden zijn afgedrukt op rijstpapier, wat ze erg kwetsbaar maakt. De bloemstillevens en boeketten op vaas behoren tot zijn meest gewaardeerde werk.

Lichte ouderdomssporen.  Papier verkeert in prima conditie.

Jac. de Beer (1888-1946)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  advanriel
FA. (9)

240 verkochte items
45.5 cm
34.5 cm
25 cm
18.5 cm
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-06-2022 om 06:24
Eindtijd:15-06-2022 om 18:58
karelkunst
15 jun. / 14:46
€ 40