Jac Gijzen - Olieverf op doek | 'zonder titel' | 1993

Jac Gijzen - Olieverf op doek | 'zonder titel' | 1993 kopen? Bied vanaf 20!
Jac Gijzen - Olieverf op doek | 'zonder titel' | 1993 kopen? Bied vanaf 20!Jac Gijzen - Olieverf op doek | 'zonder titel' | 1993 kopen? Bied vanaf 20!Jac Gijzen - Olieverf op doek | 'zonder titel' | 1993 kopen? Bied vanaf 20!Jac Gijzen - Olieverf op doek | 'zonder titel' | 1993 kopen? Bied vanaf 20!Jac Gijzen - Olieverf op doek | 'zonder titel' | 1993 kopen? Bied vanaf 20!Jac Gijzen - Olieverf op doek | 'zonder titel' | 1993 kopen? Bied vanaf 20!Jac Gijzen - Olieverf op doek | 'zonder titel' | 1993 kopen? Bied vanaf 20!
  • Jac Gijzen (1956)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1993
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderkunst Special > 100 euro special.
Prachtig materie-achtig olieverf op doek van de hand van Jac Gijzen.

Door subtiel gebruik te maken van zijn materiaal, weet Jac Gijzen telkens een spannend kleurenspel op het doek te krijgen. Onderliggende verflagen worden zichtbaar door minimale bewegingen aan de oppervlakte. Het werk is zeer pasteus geschilderd, lekker dik in de verf dus.

Werk van Jan Gijzen bevindt zich o.a. in de collectie van het Noord-Brabants museum.

Het geheel verkeert in keurige conditie.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 27,00
Naar Duitsland € 27,00
Europese Unie € 35,00
Wereldwijd € 45,00

Jac Gijzen (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  JJvanWijk
1163 verkochte items
Alle items (113)
50 cm
50 cm