Jack de Rijk - zonder titel

Jack de Rijk - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Jack de Rijk - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jack de Rijk - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jack de Rijk - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jack de Rijk - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jack de Rijk - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jack de Rijk - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
  • Jack de Rijk (1931-2005)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Potlood
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 18.5 x 12.5 cm (h x b)
Incl. lijst 33 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Kubistische naakte vrouw

potlood (kleur) op papier
l.o. gemonogrameerd

door Jack de Rijk (1931 - 2005)
niet gecontrolleerd buiten lijst

afmeting werk 18.5 x 12.5 cm
afmeting incl lijst 33 x 26.5 cm
Prent in goede kwaliteit, heldere kleuren
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 18,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 22,00

Jack de Rijk (1931-2005)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  doorn2150
83 verkochte items
Alle items (3)
26.5 cm
33 cm
12.5 cm
18.5 cm