Reinhoud D'Haese - Pentekening - in boek 50 jaar beelden 2003 & extra boek 2001
Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) - CoBrA
Corneille - Les yeux d’enfance et le grand soleil, zeefdruk (netjes ingelijst)
Corneille - Femme heureuse, zeefdruk (mooi ingelijst, groot)
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 63 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Links en recht zijn twee lichte vlekken zichtbaar. Hier heeft het werk een lichte deuk en is de verf wat beschadigd door het 'tegenaan leunen' van een ander werk. Op de door de schilder zelf voorziene lijst bladdert de verf wat af. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Renkum, Nederland |