Jacob Kanbier - Lot van 6 zeefdrukken / grafiek van Jacob Kanbier - Verkocht

Jacob Kanbier - Lot van 6 zeefdrukken / grafiek van Jacob Kanbier kopen? Bied vanaf 115!
Grafiek (handgesigneerd)

Jacob Kanbier - Lot van 6 zeefdrukken / grafiek van Jacob Kanbier kopen? Bied vanaf 115!Jacob Kanbier - Lot van 6 zeefdrukken / grafiek van Jacob Kanbier kopen? Bied vanaf 115!Jacob Kanbier - Lot van 6 zeefdrukken / grafiek van Jacob Kanbier kopen? Bied vanaf 115!Jacob Kanbier - Lot van 6 zeefdrukken / grafiek van Jacob Kanbier kopen? Bied vanaf 115!Jacob Kanbier - Lot van 6 zeefdrukken / grafiek van Jacob Kanbier kopen? Bied vanaf 115!Jacob Kanbier - Lot van 6 zeefdrukken / grafiek van Jacob Kanbier kopen? Bied vanaf 115!
  • Jacob Kanbier (1949-2020)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2004
Stijl Modern
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Aangeboden 6 kunstdrukken van Jacob Kanbier

Blue Lady
70x50 cm uit 2004, genummerd 96/100
Green Lady (collectors item)
70x50 cm uit 1993, genummerd 61/150
Madonna met kind
40x30 cm uit 2004, genummerd 125/250
Oervrouw 1
40x30 cm uit 2004, genummerd 64/250
Oervrouw 2
40x30 cm uit 2004, genummerd 47/250
Zonder titel (collectors item)
30x20 cm uit 2005, genummerd EA

Alle werken zijn hangesigneerd en nooit ingelijst geweest.
Nooit ingelijst geweest!
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 35,00
Naar Duitsland € 35,00
Europese Unie € 35,00
Wereldwijd € 75,00

Jacob Kanbier (1949-2020)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Art4You2
Lid sinds 2020
171 verkochte items
Alle items (5)
50 cm
70 cm