Jean-Michel Basquiat - UNIQLO bord incl. originele doos
Jakop Slegt - Pen op papier, Zonder titel - Ingelijst
Patty Harpenau - Siamese tweeling
Kitagawa Utamaro - ** Prijs Verlaagd** Lady descending from a court Carriage 御所車上臈之図
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1992 |
Techniek | Pastel/Krijt |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 33 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Goede staat. Proper blad. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Brasschaat, België |
Starttijd | 21-9-2022 om 12:10 |
Eindtijd | 5-10-2022 om 22:52 |