Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1800 t/m 1899 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Klassiek |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 45 x 60 cm (h x b) |
Incl. lijst | 59 x 74 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||
Gezien de leeftijd kan een werk haast niet meer in ongeschonden conditie zijn natuurlijk. Hoewel het craquelé toch minimaal is, zijn er wel retouches aan- gebracht vanwege verfverlies. Bekijk daarom alle foto's goed vooraleer U wilt gaan bieden. De bijna perfecte werken gaan vlot over de duizend Euro. U kunt natuur- lijk altijd wat veilingprijzen betreft gratis de site van findartinfo raadplegen. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Oosterhout, Nederland |
Starttijd | 2-11-2022 om 17:13 |
Eindtijd | 21-11-2022 om 19:56 |