Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Twee paarden met wagen in Limburgs landschap - Ingelijst

Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Twee paarden met wagen in Limburgs landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Twee paarden met wagen in Limburgs landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Twee paarden met wagen in Limburgs landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Twee paarden met wagen in Limburgs landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Twee paarden met wagen in Limburgs landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Twee paarden met wagen in Limburgs landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Twee paarden met wagen in Limburgs landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Twee paarden met wagen in Limburgs landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Twee paarden met wagen in Limburgs landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Twee paarden met wagen in Limburgs landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Twee paarden met wagen in Limburgs landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Twee paarden met wagen in Limburgs landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
  • Jacobus Doeser (1884-1970)
StijlKlassiek
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen58 cm x 93 cm (h x b)
Lijst74 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Olieverfschilderij met voorstelling van twee paarden met wagen en een figuur in een groen landschap.

Op de achterzijde zijn resten van een sticker aanwezig van het Stedelijk Museum Amsterdam, waarop met pen de naam Doeser is geschreven. Waarschijnlijk is het werk ooit opgenomen geweest in een tentoonstelling.

Over het gehele oppervlak wat oneffenheden en lacunes / scheurtjes in de verflaag, met name aan de linkerkant van het doek, echter zonder opstaande of loszittende verfdelen dus wel overal goed geconsolideerd. Zie ook de detailfoto's voor een beter beeld van de conditie, bijvoorbeeld detail-foto van de bovenrand en van de lichte craquelévorming ter hoogte van de paarden.

Jacobus Doeser (1884-1970)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (323)

Lid sinds 2010
45489 verkochte items
Alle items van deze verkoper (662)
108 cm
74 cm
93 cm
58 cm
Starttijd:06-09-2022 om 12:46
Eindtijd:11-09-2022 om 20:28
Openingsbod € 350
ObjectlocatieAmstelveen, Nederland
VerzendingAlleen per koerier