Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
Incl. lijst | 78 x 97 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtig bloemstilleven van Jacobus Doeser. Het schilderij is schoongemaakt en is voorzien van een een mooie oude lijst.
Jacobus Johannes Doeser werd op 8 december 1884 in Utrecht geboren en woonde en werkte Laren, Utrecht, Zandvoort, Noordwijk, Parijs en Leipzig. In 1940 vestigde hij zich in Bennekom. Doeser vormde zich zelf en schilderde, tekende en lithografeerde Bloemen, landschappen figuren en portretten in een moderne vrije trant.
Op 30 januari 2001 werd bij Christie´s in Amsterdam een bloemstilleven van Jacobus Doeser, "vaas met witte lelies" voor het record bedrag van fl 46.000 verkocht.
Conditie | |
Conditie | Goed |
Het doek heeft een klein goed hersteld scheurtje linksmidden | |
Objectlocatie | Apeldoorn, Nederland |
Starttijd | 15-6-2020 om 6:55 |
Eindtijd | 29-6-2020 om 6:46 |