Jacomijn den Engelsen - zonder titel

Jacomijn den Engelsen - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Jacomijn den Engelsen - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Jacomijn den Engelsen - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2097 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1092)
  • Jacomijn den Engelsen (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
TechniekHout/Linosnede
DragerJapans Papier
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen78 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15 exemplaren
Fraaie houtdruk van Den Engelsen.
Gesigneerd en genummerd.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.
Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Jacomijn den Engelsen (1958)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2097 verkochte items
57 cm
78 cm
Starttijd:07-01-2022 om 15:27
Eindtijd:21-01-2022 om 21:26
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland