Jacques Courtade - Modern abstracte Compositie - Kleurenlitho - Verkocht

Jacques Courtade - Modern abstracte Compositie - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Jacques Courtade - Modern abstracte Compositie - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!Jacques Courtade - Modern abstracte Compositie - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!Jacques Courtade - Modern abstracte Compositie - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!Jacques Courtade - Modern abstracte Compositie - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!Jacques Courtade - Modern abstracte Compositie - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!Jacques Courtade - Modern abstracte Compositie - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!
  • Jacques Courtade (1923-1994)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1956
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleurenlitho door Jacques Courtade
Voorstelling van een modern abstracte compositie
Losbladig, beeldmaat 30x28, bladmaat 33x50
Gesigneerd en gedateerd in pen r.o.: 'Courtade LXVI'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Jacques Courtade (1923-1994)

Frans Frans

Geplaatst door  lenteman
3363 verkochte items
Alle items van deze verkoper (58)
28 cm
30 cm

ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
Starttijd28-12-2021 om 12:56
Eindtijd8-1-2022 om 19:15
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken