Jacques Truphémus - (Frankrijk) - stilleven - litho, oplage 40 door Jacques Truphémus - Verkocht

Jacques Truphémus - (Frankrijk) - stilleven - litho, oplage 40 door Jacques Truphémus kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 30,00

Jacques Truphémus - (Frankrijk) - stilleven - litho, oplage 40 door Jacques Truphémus kopen? Bied vanaf 40!Jacques Truphémus - (Frankrijk) - stilleven - litho, oplage 40 door Jacques Truphémus kopen? Bied vanaf 40!Jacques Truphémus - (Frankrijk) - stilleven - litho, oplage 40 door Jacques Truphémus kopen? Bied vanaf 40!Jacques Truphémus - (Frankrijk) - stilleven - litho, oplage 40 door Jacques Truphémus kopen? Bied vanaf 40!Jacques Truphémus - (Frankrijk) - stilleven - litho, oplage 40 door Jacques Truphémus kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1307 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
  • Jacques Truphémus (1922-2017)
TechniekLitho
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40

Papiermaat 65x50 cm, los blad in gebruikte maar goede staat, een enkel plakrestje achterkant.

Oplage 14/40. Preegstempel r.o.: Atelier de Lithographie, Urdla Lyon.

Verzending in een brede solide koker.

goede staat

Jacques Truphémus (1922-2017)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1307 verkochte items
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:16-05-2018 om 10:38
Eindtijd:27-05-2018 om 10:57
hugues
27 mei / 10:53
€ 30