Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1989 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 90 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijste schilderij van Jacques van Erven uit 1989. Acryl op linnen. Titel: Zonder Titel. Afmetingen incl. lijst: h91,5 x b81,5 cm. Afmetingen werk: h90 x b80 cm. Met potlood op de achterzijde gesigneerd. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden gemaild.
Galerieprijs: 1.020,00 euro.
Conditie | |
Conditie | Goed |
In goede staat | |
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 13-8-2021 om 23:58 |
Eindtijd | 20-8-2021 om 20:48 |