5. Jacques van Erven

Jacques van Erven (1952)

1 aangeboden items / 22 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Jacques van ERVEN

Schilder, graficus

Geboren te Eindhoven in 1952.

Jacques van Erven - abstract schilderij - 1989 kopen? Bied vanaf 199!

Jacques van Erven - abstract schilderij - 1989

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd02-08-2021 om 20:41

Jaartal1989
TechniekAcryl
Afmetingen90 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam