James Rosenquist - Ets: 'For Gene Swenson' - Nieuw Ingelijst (Zeer groot)

James Rosenquist - Ets: 'For Gene Swenson' - Nieuw Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 850!

Verkoopprijs: € 782,00 (Incl. 15% veilingkosten)

James Rosenquist - Ets: 'For Gene Swenson' - Nieuw Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 850!James Rosenquist - Ets: 'For Gene Swenson' - Nieuw Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 850!James Rosenquist - Ets: 'For Gene Swenson' - Nieuw Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 850!James Rosenquist - Ets: 'For Gene Swenson' - Nieuw Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 850!James Rosenquist - Ets: 'For Gene Swenson' - Nieuw Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 850!James Rosenquist - Ets: 'For Gene Swenson' - Nieuw Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 850!James Rosenquist - Ets: 'For Gene Swenson' - Nieuw Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 850!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
527 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • James Rosenquist (1933-2017)
Jaartal1978
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen53 cm x 95 cm (h x b)
Lijst79 cm x 122 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage78
Zeldzame ets van de amerikaanse Pop-art kunstenaar James Rosenquist. Het werk heeft de titel: 'For Gene Swenson'.  (de kunstcriticus Gene Swenson) Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

De ets is professioneel ingelijst in een nieuwe zwarte lijst inclusief een dubbel passe-partout. Het geheel is in perfecte staat.

Het werk is afkomstig uit de Boekel de Nerée kunstcollectie, aangekocht  in 1981 bij de American Graffiti Gallery, Amsterdam.

Gepubliceerd in 1978 door  Mulitples, Inc., New York, uitgever:  Flatstone Studio.

Gecatalogeerd in: C.W. Glenn, 'James Rosenquist. Time dust. Complete graphics 1962-1992', New York 1993, p. 151, cat. no. 133

Kunstenaar: James Rosenquist
Techniek:  Ets
Oplage: 35/78
Gesigneerd: Rechtsonder
Ingelijst: Ingelijst
Afmeting zonder lijst (HxB): 53 x 95 cm
Afmeting met lijst (HxB): 79 x 122 cm
Provenance: Boekel de Nerée kunstcollectie

James Rosenquist (1933-2017)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
527 verkochte items
122 cm
79 cm
95 cm
53 cm

Dit item is verkocht voor 782,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:03-11-2020 om 11:51
Eindtijd:16-11-2020 om 15:36

Biedingen (1):

Rex2205
15 nov. / 21:20
€ 680