Jan Altink - Huis in een landschap - waarschijnlijk Savoye - Frankrijk

Jan Altink - Huis in een landschap - waarschijnlijk Savoye - Frankrijk kopen? Bied vanaf 425!
Jan Altink - Huis in een landschap - waarschijnlijk Savoye - Frankrijk kopen? Bied vanaf 425!Jan Altink - Huis in een landschap - waarschijnlijk Savoye - Frankrijk kopen? Bied vanaf 425!Jan Altink - Huis in een landschap - waarschijnlijk Savoye - Frankrijk kopen? Bied vanaf 425!Jan Altink - Huis in een landschap - waarschijnlijk Savoye - Frankrijk kopen? Bied vanaf 425!
  • Jan Altink (1885-1971)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1949
TechniekPastel/Krijt
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Altink 1885 - 1971

Groninger ploeg
Houtskool en pastel op papier
Gesigneerd en gedateerd rechtsonder
Afmeting is bij benadering
Kan worden opgehaald of worden afgeleverd met koerier
Opsturen via DHL of Post.nl excl lijst
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 19,50

Openingsbod € 425
ObjectlocatieRotterdam,  Nederland
Starttijd16-4-2024 om 12:05
Eindtijd27-4-2024 om 21:48