Miloenmilos
  5. Miloenmilos

Miloenmilos

Lid sinds 2022 / waddinxveen, Nederland

13 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)
13 aangeboden items door deze verkoper

Anton Heyboer - Maria - ingekleurde ets kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer - Maria - ingekleurde etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiloenmilos

Jaartal1985
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Cobra figuren kopen? Bied vanaf 525!
Corneille - Cobra figurenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiloenmilos

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Adrianus Eversen - Stadsgezicht van Haarlem kopen? Bied vanaf 1450!
Adrianus Eversen - Stadsgezicht van HaarlemTekening / Aquarel

Geplaatst doorMiloenmilos

Periode1800 t/m 1899
TechniekAquarel
Afmetingen35 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - Kip of haan kopen? Bied vanaf 425!
Anton Heyboer - Kip of haanGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiloenmilos

TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - Cancan danseres kopen? Bied vanaf 450!
Anton Heyboer - Cancan danseresTekening / Aquarel

Geplaatst doorMiloenmilos

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen75 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - Blauwe Kip kopen? Bied vanaf 475!
Anton Heyboer - Blauwe KipGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiloenmilos

TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho uit 1956 kopen? Bied vanaf 595!
Corneille - Litho uit 1956Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiloenmilos

Jaartal1956
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - vogel en vrouw kopen? Bied vanaf 285!
Corneille - vogel en vrouwGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiloenmilos

Jaartal2000
TechniekLitho
Afmetingen45 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - Schelpenvisser - Scheveningen of Noordwijk kopen? Bied vanaf 575!
Anton Heyboer - Schelpenvisser - Scheveningen of NoordwijkGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiloenmilos

Jaartal1948
TechniekEts
Afmetingen30 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Wolvecamp - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 350!
Theo Wolvecamp - Abstracte compositieTekening / Aquarel

Geplaatst doorMiloenmilos

Jaartal1985
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Wolvecamp - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 575!

Geplaatst doorMiloenmilos

Jaartal1985
TechniekGouache
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - Moeder en kind -Madonna kopen? Bied vanaf 850!
Anton Heyboer - Moeder en kind -MadonnaSchilderij

Geplaatst doorMiloenmilos

Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Goedvriend - Paddestoelen kopen? Bied vanaf 475!
Theo Goedvriend - PaddestoelenSchilderij

Geplaatst doorMiloenmilos

Afmetingen42 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst