Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Guðmundur Erro - Lithographie 1997 (Erker-Presse/St.Gallen) - Auflage 90 - e/a
Carel Visser - Servies/twee borden
Piet van Wijngaerdt - Chrysanten met rood fluweel
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1964 |
Techniek | Pastel/Krijt |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 36 x 30 cm (h x b) |
Incl. lijst | 55 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Naaldwijk, Nederland |
Starttijd | 18-8-2022 om 22:35 |
Eindtijd | 27-8-2022 om 21:44 |