Jan Bernard Meinen - Fantastisch Landschap

Jan Bernard Meinen - Fantastisch Landschap kopen? Bied vanaf 125!
Jan Bernard Meinen - Fantastisch Landschap kopen? Bied vanaf 125!Jan Bernard Meinen - Fantastisch Landschap kopen? Bied vanaf 125!Jan Bernard Meinen - Fantastisch Landschap kopen? Bied vanaf 125!Jan Bernard Meinen - Fantastisch Landschap kopen? Bied vanaf 125!
  • Jan Bernard Meinen (1945)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Penseel (Inkt)
Stijl Surrealistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 31.5 x 48.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Tekeningen Special special.

 Intrigerend Fantastische Oostindische  door Jan Bernard Meinen

  Niet gedateerd, maar aan de hand van techniek en voorstelling  vervaardigd ca. 1969/1970.. In verso in potlood : J,B, MeinenAfmeting  31,5  x 48,5 cm.

Wordt  vlak en aangetekend verzonden

Wordt aangetekend en vlak verzonden
Zeer goed
Binnen Nederland € 11,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Jan Bernard Meinen (1945)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Fluxwear
Lid sinds 2017
127 verkochte items
Alle items (25)
48.5 cm
31.5 cm