Johannis Hartung - Lithografie Flower Butterfly
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 230 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
sommige hoekjes hebben een vouwtje | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |
Starttijd | 31-8-2021 om 17:50 |
Eindtijd | 10-9-2021 om 19:53 |