Jan Bleijs - GROOT en sfeervol impressionistisch olieverf "Kust en Duinlandschap" gesigneerd

Jan Bleijs - GROOT en sfeervol impressionistisch olieverf "Kust en Duinlandschap" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 60,00

Jan Bleijs - GROOT en sfeervol impressionistisch olieverf "Kust en Duinlandschap" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Jan Bleijs - GROOT en sfeervol impressionistisch olieverf "Kust en Duinlandschap" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Jan Bleijs - GROOT en sfeervol impressionistisch olieverf "Kust en Duinlandschap" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Jan Bleijs - GROOT en sfeervol impressionistisch olieverf "Kust en Duinlandschap" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Jan Bleijs - GROOT en sfeervol impressionistisch olieverf "Kust en Duinlandschap" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Jan Bleijs - GROOT en sfeervol impressionistisch olieverf "Kust en Duinlandschap" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Jan Bleijs - GROOT en sfeervol impressionistisch olieverf "Kust en Duinlandschap" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Jan Bleijs - GROOT en sfeervol impressionistisch olieverf "Kust en Duinlandschap" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2662 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Jan Bleijs (1868-1952)
Jaartal1940
StijlImpressionistisch
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
Lijst75 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Johannes Coenraad (Jan) Bleijs werd in 1868 in Hoorn geboren.
    Hij woonde en werkte voornamelijk in Hoorn, Amsterdam en Bergen. Hij volgde de Rijksacademie voor Beeldende Kunst in Amsterdam.

    Zijn leven lang heeft Jan Bleijs zich toegelegd op pastels en vooral portretten. Zijn opdrachtgevers behoorden tot de bekende Amsterdamse families.
    In de tijd dat er nog geen foto's in de kranten konden worden afgedrukt maakte hij jaren lang veel illustraties en portretten voor de Telegraaf.

    Werk van Jan Bleijs is o.a. opgenomen in de collectie van het Frans Hals museum in Haarlem.
    Hoewel de familienaam Bleijs was, signeerde Jan Bleijs met J. en/of Jan Bleys met een y.

weinig zichtbare onregelmatigheden. Kan op termijn wel een professionele reiniging gebruiken. De lijst is beschadigd.

Jan Bleijs (1868-1952)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2662 verkochte items
95 cm
75 cm
80 cm
60 cm

Dit item is verkocht voor 60,00

Starttijd:28-10-2019 om 14:31
Eindtijd:10-11-2019 om 21:36

Biedingen (10):

D-Art
10 nov. / 21:29
€ 60
Chouba
10 nov. / 21:29
€ 50
Piep05
9 nov. / 17:58
€ 45
reja64
9 nov. / 17:58
€ 40
Piep05
9 nov. / 17:58
€ 35
reja64
9 nov. / 17:56
€ 30
Piep05
9 nov. / 17:53
€ 25
reja64
9 nov. / 10:47
€ 20
Strechgel
8 nov. / 22:51
€ 15
reja64
29 okt. / 09:17
€ 10