Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage apothekerspot Delft - Glaxo Holland - handgeschilderd bruin
Silvio Formichetti - Piano / Ricordi
Zao Wou-Ki - Misty Mountains. Laatste aanbieding aan bodemprijs.
Michiel Brink - Reis door een Fata Morgana
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Schilder : Jan Bleys (Johannes Coenraad Bleijs) 1868-1952
Titel : " avondlandschap "
Datering : ca. 1900
Medium / Techniek : olieverf op doek
Maten : 65 x 48 cm en 78 x 61 (ingelijst)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : redelijk
Johannes Coenraad Bleijs (1868 - 1952), werd in Hoorn geboren. Hij woonde en werkte in Hoorn, Amsterdam en Bergen. Net als zijn broer Adrianus was hij een leerling van zijn vader Adrianus Cyriacus Bleijs. Ook volgde hij de Rijksacademie voor Beeldende Kunst in Amsterdam. Hij schilderde en tekende figuurstukken, landschappen en stillevens. Jan Bleijs illustreerde boeken en tijdschriften. Hij signeerde J. en/of Jan Bleijs.
Starttijd | 18-5-2015 om 15:34 |
Eindtijd | 31-5-2015 om 20:34 |