Jan Bom - Aquarel - Kust Portugal - Verkocht

Jan Bom - Aquarel - Kust Portugal kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 70,00

Jan Bom - Aquarel - Kust Portugal kopen? Bied vanaf 80!Jan Bom - Aquarel - Kust Portugal kopen? Bied vanaf 80!Jan Bom - Aquarel - Kust Portugal kopen? Bied vanaf 80!Jan Bom - Aquarel - Kust Portugal kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  Ryan
FA. (2)

Lid sinds 2017
15 verkochte items
  • Jan Bom (1921-1982)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1968
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 37 cm (h x b)
Lijst40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
111. Aquarel - afm. 37 x 30 - in eenvoudige lijst 50 x 40 - 1968 Gesigneerd R.O. - nieuw zuurvrij passepartout.

Jan Bom- schilder van het Hollandse landschap

Hij was leerling van de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten

in Den Haag, waar hij ook woonde en werkte. In 1964 verhuisde hij naar

Moordrecht. Jan schilderde,  aquarelleerde,  etste en tekende,

ook in pastel,  zeeën,  duinen en landschappen.

Hij behaalde in 1960 de Publieksprijs op de Haagse Salon in Pulchri Studio

met een olieverf: “Fuik in Waddenzee”.

Jan Bom was lid van Nederlandse Kunstkring,  Arti et Industriae,

medeoprichter van Contact ’62

en lid van Nederlandse Vereniging van Zeeschilders.

Vele jaren was hij in deze creatieve vakken als docent verbonden

aan de opleiding voor Hovenier en Bloembinder, Hugo de Vries te Rotterdam.

Eveneens op de tuinbouwscholen in  Den Haag en Bleiswijk.

In zijn vrije tijd trok Jan naar buiten om te schetsen en aquarelleren.

De eerste jaren veelvuldig op Terschelling en later  ontstonden werken

van o.a. de Nieuwe Waterweg, Europoort,  Rottemeren, Kagerplassen;

maar ook werken van buitenlandse reizen:  Elzas/Vogezen, Portugal

en Joegoslavië. Op Terschelling werden vele honderden werken verkocht,

voornamelijk naar Duitsland.

Zijn liefde voor de natuur is vereeuwigd in zijn schilderkunst.

Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:14-03-2019 om 18:03
Eindtijd:28-03-2019 om 09:59
Degoose
27 mrt. / 22:01
€ 70