Jan Brugge - IJssellandschap bij zonsondergang zomeravond - Tekening, Ingelijst - Verkocht

Jan Brugge - IJssellandschap bij zonsondergang zomeravond - Tekening, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!

Verkoopprijs: € 113,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Brugge - IJssellandschap bij zonsondergang zomeravond - Tekening, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!Jan Brugge - IJssellandschap bij zonsondergang zomeravond - Tekening, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!Jan Brugge - IJssellandschap bij zonsondergang zomeravond - Tekening, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!Jan Brugge - IJssellandschap bij zonsondergang zomeravond - Tekening, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!Jan Brugge - IJssellandschap bij zonsondergang zomeravond - Tekening, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!Jan Brugge - IJssellandschap bij zonsondergang zomeravond - Tekening, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!Jan Brugge - IJssellandschap bij zonsondergang zomeravond - Tekening, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
  • Jan Brugge (1918-2000)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1981
TechniekPotlood
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen11 cm x 18 cm (h x b)
Lijst30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
JC 645 A5
Jan Brugge
IJssellandschap bij zonsondergang zomeravond
Kleurpotlood Tekening
1981
14 x 18 cm
30 x 40 cm

Jan Brugge (1918-2000)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
40 cm
30 cm
18 cm
11 cm
Dit item is verkocht voor 113,85(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-04-2021 om 16:32
Eindtijd:09-05-2021 om 22:47
galerietweebijdrie
05 mei / 21:10
€ 99