Jan Delfgaauw - onbekend landschap - Verkocht

Jan Delfgaauw - onbekend landschap kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 58,65 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Delfgaauw - onbekend landschap kopen? Bied vanaf 25!Jan Delfgaauw - onbekend landschap kopen? Bied vanaf 25!Jan Delfgaauw - onbekend landschap kopen? Bied vanaf 25!Jan Delfgaauw - onbekend landschap kopen? Bied vanaf 25!Jan Delfgaauw - onbekend landschap kopen? Bied vanaf 25!Jan Delfgaauw - onbekend landschap kopen? Bied vanaf 25!Jan Delfgaauw - onbekend landschap kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Tineke19071947
FA. (3)

18 verkochte items
  • Jan Delfgaauw (1915-1982)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1939
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen37 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie ets van een Nederlands waterlandschap

Dit item is verkocht voor 58,65(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-07-2020 om 14:14
Eindtijd:24-07-2020 om 21:50
Biedingen (7)
kunzoe
24 jul. / 21:44
€ 51
Saskia62
24 jul. / 21:44
€ 50
Saskia62
24 jul. / 21:39
€ 45
kunzoe
24 jul. / 21:39
€ 40
Saskia62
24 jul. / 21:34
€ 35
kunzoe
24 jul. / 21:34
€ 30
Saskia62
10 jul. / 15:30
€ 25