Jan Fabre - SEX, Fabre

Jan Fabre - SEX, Fabre kopen? Bied vanaf 295!
Jan Fabre - SEX, Fabre kopen? Bied vanaf 295!Jan Fabre - SEX, Fabre kopen? Bied vanaf 295!
  • Jan Fabre (1958)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 18 x 13 cm (h x b)
Incl. lijst 52 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prof ingekaderd werk van Jan Fabre, Sex.
Werk is handgesigneerd,  2013.

Binnen België € 5,60
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 15,20
Europese Unie € 15,60
Wereldwijd € 15,80

Jan Fabre (1958)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Helder1
Lid sinds 2024
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
37 cm
52 cm
13 cm
18 cm