Carmen Herrera - Zonder titel (NWR) * handgesigneerd
Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
Constant - litho: Labyrismen - 1968
Anton Rooskens - zeldzame tentoonstellingsposter : 1952 + tentoonstellingscatalogus 1964
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1930 |
Techniek | Aquarel |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 17 x 13 cm (h x b) |
Incl. lijst | 23.5 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Het kunstwerk zit achter glas en de randen zijn mogelijk wat verkleurd geraakt. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.