Jan Frans van Bloemen - Onbekend - Verkocht

Jan Frans van Bloemen - Onbekend kopen? Bied vanaf 1!
Jan Frans van Bloemen - Onbekend kopen? Bied vanaf 1!Jan Frans van Bloemen - Onbekend kopen? Bied vanaf 1!Jan Frans van Bloemen - Onbekend kopen? Bied vanaf 1!Jan Frans van Bloemen - Onbekend kopen? Bied vanaf 1!Jan Frans van Bloemen - Onbekend kopen? Bied vanaf 1!Jan Frans van Bloemen - Onbekend kopen? Bied vanaf 1!Jan Frans van Bloemen - Onbekend kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan Frans van Bloemen (1662-1749)
TypePrenten voor 1900
Periode< 1800
TechniekGravure
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen26.5 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
Werk van omstreeks 1700 door Jan Frans van Bloemen.

Het betreft een Italiaans landschap met op de voorgrond enkele figuren en op de achtergrond een klooster met monument.

Bovenvermelde afmetingen hebben betrekking op het onderblad. De prent zelf meet ongeveer 17.5 x 26.5 cm.
ConditieRedelijk

De plaat, welke verlijmnd is op een onderblad, heeft een scheurtje in de rechter onderhoek. Het onderblad heeft plakbandresten en is met potlood beschreven aan de voor- en achterkant. Het geheel heeft vlekjes en is aan verkleuring onderhevig.

Jan Frans van Bloemen (1662-1749)

Belgisch BelgischItaliaans ItaliaansNederlands Nederlands

Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
165 verkochte items
Alle items van deze verkoper (52)
39.5 cm
26.5 cm
Dit item is verkocht voor 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-04-2022 om 11:34
Eindtijd:01-05-2022 om 10:22
Biedingen (4)
Pletter
28 apr. / 19:43
€ 5
PietVancouver
28 apr. / 19:43
€ 3
Pletter
28 apr. / 19:43
€ 3
PietVancouver
18 apr. / 14:27
€ 1