Jan Gregoor - Stilleven met pijp en tabaksdoos

Jan Gregoor - Stilleven met pijp en tabaksdoos kopen? Bied vanaf 300!
Jan Gregoor - Stilleven met pijp en tabaksdoos kopen? Bied vanaf 300!Jan Gregoor - Stilleven met pijp en tabaksdoos kopen? Bied vanaf 300!Jan Gregoor - Stilleven met pijp en tabaksdoos kopen? Bied vanaf 300!Jan Gregoor - Stilleven met pijp en tabaksdoos kopen? Bied vanaf 300!
  • Jan Gregoor (1914-1982)
Jaartal1947
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 26 cm (h x b)
Lijst39 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Vroeg “waskrijt” werk van Jan Gregoor Stilleven met pijp en tabaksdoos. Gekocht van Jan Gregoor zelf in Cuijk en Sint Agatha in 1947. Later ingelijst.

Waskrijt schilderij in goede staat. Geen schades. Lijst ook in prima staat

Jan Gregoor (1914-1982)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Groene-eik

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
45 cm
39 cm
26 cm
20 cm
Starttijd:25-01-2023 om 17:45
Eindtijd:31-01-2023 om 20:40
Openingsbod € 300
ObjectlocatieAmsterdam ,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie