Jan Hein van Rooy - Maas & Waal VIII - Ets

Jan Hein van Rooy - Maas & Waal VIII - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Jan Hein van Rooy - Maas & Waal VIII - Ets kopen? Bied vanaf 40!Jan Hein van Rooy - Maas & Waal VIII - Ets kopen? Bied vanaf 40!Jan Hein van Rooy - Maas & Waal VIII - Ets kopen? Bied vanaf 40!Jan Hein van Rooy - Maas & Waal VIII - Ets kopen? Bied vanaf 40!Jan Hein van Rooy - Maas & Waal VIII - Ets kopen? Bied vanaf 40!Jan Hein van Rooy - Maas & Waal VIII - Ets kopen? Bied vanaf 40!Jan Hein van Rooy - Maas & Waal VIII - Ets kopen? Bied vanaf 40!
  • Jan Hein van Rooy (1940)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1980
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/15
Ets door Jan Hein van Rooy
Voorstelling van oude fabrieksbebouwing achetr de dijk
Losbladig, beeldmaat 25x30, bladmaat 53x39
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o.: 'Jan Hein van Rooy' en '80'
Getiteld en genummerd in potlood l.o.: "Maas & Waal" VIII. 1/15
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00

Jan Hein van Rooy (1940)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  lenteman
3380 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
30 cm
25 cm