Jan Henderikse - Topps - Collage van vier baseball cards

Jan Henderikse - Topps - Collage van vier baseball cards kopen? Bied vanaf 40!
Jan Henderikse - Topps - Collage van vier baseball cards kopen? Bied vanaf 40!Jan Henderikse - Topps - Collage van vier baseball cards kopen? Bied vanaf 40!Jan Henderikse - Topps - Collage van vier baseball cards kopen? Bied vanaf 40!Jan Henderikse - Topps - Collage van vier baseball cards kopen? Bied vanaf 40!Jan Henderikse - Topps - Collage van vier baseball cards kopen? Bied vanaf 40!
  • Jan Henderikse (1937)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 2018
Techniek Collage
Stijl Realistisch
Onderwerp Sport
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 27.5 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
“Topps” is een handgesigneerde collage van de hand van Jan Henderikse uit 2018 bestaande uit vier baseball cards op een vel papier.

Jan Henderikse (1937) is een van de meest beduidende Nederlandse beeldende kunstenaars van na 1960. hij woont afwisselend in New York en Antwerpen.

Jan Henderikse vormde samen met Armando, Henk Peeters, Jan Schoonhoven en Herman de Vries, de kern van de zogenaamde Nul-Beweging (de Nederlandse tak van de Zero beweging). Met hun tentoonstelling in het Stedelijk Museum Amsterdam in de jaren zestig zetten zij in een klap de Nederlandse kunstscene op zijn kop.

Jan Henderikse vaarde gedeeltelijk een eigen koers en werd vooral bekend met assemblages uit afval en ‘rejects’ en gebruiksvoorwerpen waardoor zijn werk dicht aanschurkt tegen Pop Art.

Indien gewenst is een factuur van de galerie te verkrijgen bij het werk.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 16,00
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 20,00